CS:GO Overwatch Ne Zaman Açılır? Hangi Rütbe Kaç Win

Uzun yıllardır CS:GO oynayan oyuncular sistem açıldığından beri Overwatch hayali kuruyorlar. CS:GO Overwatch ne zaman açılır sorusunun da sıklıkla sorulmasının nedeni tam olarak bu hayaldir. Oyun üzerinden kesin bir bilgi ile ne zaman aktif olacağı yazmadığı için insanlar CS:GO overwatch nasıl izlenir diye merak ediyorlar.

İçindekiler
[Gizle]

  İlginizi Çekebilir: CS:GO Source 2 Ne Zaman Gelecek?

  CS:GO Overwatch Neye Göre Açılır?

  CS:GO Overwatch Ne Zaman Açılır?

  CS:GO Overwatch ne zaman açılır konusunu tam olarak incelemeye almadan, yanıtımızı doğrudan vermeden CS:GO oyuncuları tarafından bilinen bazı maddeleri açıklamaya çalışacağız. Eğer CS:GO oyuncularına soracak olursanız neredeyse tamamından benzer yanıtlar duyacaksınız. Hile kullandığı muhtemel bir oyuncuyu izleyebiliyor olmanız için Valve nelere dikkat ediyor, CS:GO Overwatch neye göre açılır?

  • Rütbe
  • Karşılaşma Sayısı
  • Oyun Süresi

  Rütbe

  Anlık rütbenizin Overwatch izleyebiliyor olmanızla doğrudan bir alakası yoktur. Ancak sistemin isabetli çalışması için izleme sonrası verilecek kararlarda daha yüksek rütbeli oyuncuların en büyük pay sahibi olduğunu da söylemeliyiz. Belli rütbelerden düşük rütbeli oyuncuların aşırı belli olmayan hile veya yazılımları fark etmesi zor olacaktır. Rütbeniz CS:GO overwatch ne zaman gelir sorusunun yanıtını etkilemez.

  Karşılaşma Sayısı

  Karşılaşma sayısının da bir önemi olmadığını söyleyebiliriz. Tabi bu durum toplam karşılaşma sayısı için geçerlidir. Ne kadar çok oyun oynadığınız değil, toplamda kaç tane karşılaşmayı kazandığınız asıl etkileyici faktör olacaktır. Bu konuya ilerideki başlıklarda zaten değineceğiz. Şimdilik toplam karşılaşma sayısınızın bir anlam ifade etmediğini söyleyebiliriz.

  Oyun Süresi

  Karşılaşma sayısı ve Rütbenin pek fazla önemi olmadığını, sadece verilecek sonuçta dikkate alınacak oyuncular arasındaki sıranızı etkileyeceğini söylemiştik. Aslında çok benzer bir durum toplam oyun süreniz için de aynen geçerlidir. Ne kadar eski bir hesaba sahip olduğunuz overwatch üzerinde bir etkiye neden olmayacaktır. Peki, CS:GO Overwatch nasıl açılır?

  CS:GO Overwatch Ne Zaman Açılır?

  Rütbe, oyun süresi, karşılaşma sayısını ne zaman Overwatch açılır sorusuna bir yanıt vermez diye sizleri uyardık. Fakat nasıl açamayacağınızı söylemenin pek bir anlam ifade ettiğini düşünmüyoruz. Önemli olan herkesin anlayacağı kadar sade ve net bir şekilde CS:GO Overwatch ne zaman açılır sorusuna yanıt vermektir. Şirketin kendi açıkladığı Overwatch sıkça sorulan sorularına buradan ulaşabilirsiniz.

  CS:GO Overwatch 150 wine ulaştığınız andan itibaren ilk rütbe atlamanızda açılır. 150 karşılaşma kazandığınızda artık Overwatch yapacak bir hesaba sahip oldunuz demektir. Nispeten kolay ve hemen yapılabilir bir durum gibi görülse de 150 galibiyet demek neredeyse toplamda 250-300 karşılaşma ve doğal olarak ortama 300 saat anlamına gelmektedir.

  CS:GO Overwatch Nedir?

  CS:GO Overwatch ne zaman açılır konusunda söyleyeceklerimizin sonuna gelmeden önce overwatch'ın ne amaçla kullanıldığına da değinmek istiyoruz. Hala tam olarak neden kullanıldığını bilmeyen insanlar için ufak bir özet geçmek gerekirse Overwatch; hile kullandığı gerekçesiyle şikayet edilen oyuncuları diğer oyuncuların izlediği ve bir üst rütbelerin incelemesi için karar verdikleri bir uygulamadır.

  Hilesiz bir oyun için Overwatch sistemini ciddiye almalı ve CS:GO Overwatch ne zaman açılır konusundaki 150 galibiyete ulaştıktan sonra boş zamanlarınızda Counter Strike'ın hilecilerden kurtulmasına yardımcı olabilirsiniz. Şimdilik söyleyeceklerimiz bu kadar. En sevdiğiniz FPS oyunu hakkında içerik üretmeye devam edeceğiz.

  arrow_upward