CS:GO Source 2 Ne Zaman Gelecek? CS:GO 2

Counter Strike oyuncularının 10 yılı aşkın süredir merakla beklediği tarih artık yarın kadar yakınımızda. CS:GO Source 2 ne zaman gelecek diye merakla bekleyen binlerce oyuncu olduğundan eminiz. CS 1.6 günlerinden beri bu anı bekleyen bizler de merakla source 2'yi bekleyenler arasındayız. Öyleyle tarihine bakalım, CS:GO Source 2 ne zaman çıkacak?

İçindekiler
[Gizle]

  CS:GO Source 2 Ne Zaman Gelecek?

  CS:GO Source 2 Ne Zaman Gelecek?

  Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi oyun motoruna ve işin teknik tarafına meraklı oyuncular 10 yıldan fazladır Source 2'yi bekliyorlar. Özellikle 2023 yılının ilk aylarında hatta ilk çeyreğinde CS:GO Source 2 ne zaman gelecek sorusuna kesin bir yanıt alacağımızdan neredeyse emindik. Son günlerde gündeme bomba gibi düşen bir Twitter paylaşı mı bu sürecin yeteri kadar hızlandığını ve artık hazır olduğunu bizlere gösterdi. Aynı soruyu CS:GO 2 ne zaman çıkacak diye de soranlar var.

  Paylaşımı yapan sorumlunun "Source 2 has been added to developer pre-release braanch!" başlığı ile paylaştığı resimlerden artık Source 2'nin çok yakın olduğunu anlıyoruz. Tam olarak paylaşımda ne yazdığını merak ediyorsanız geliştirici Aquarius'un paylaşımını "Source 2 erken yayın aşamasına alındı" olarak Türkçeye çevirebiliriz.

  Hem paylaşım hem de daha öncesinde yaptığımız tahminler gözümüzü Mart ayının sonlarına çevirmemiz gerektiğini gösteriyor. Büyük bir aksaklık olmadığı durumda en geç 23 Mart tarihinde CS:GO Source 2 ne zaman çıkacak sorusu tariha karışacak ve artık Source 2'ye kavuşacağız ancak sınırlı sayıdaki beta sürecine... Bizler gibi yıllardır bu anı bekliyorsanız biraz daha gün saymaya hiç üşenmemelisiniz. Tam sürüm CS:GO 2 ne zaman çıkacak diyorsanız en azından Mayıs ayına kadar beklemelisiniz.

  Counter Strike Global Offensive Neler Değişecek?

  Counter Strike Global Offensive Neler Değişecek?

  Artık CS:GO oyununa uzun aradan sonra ciddi bir değişiklik geleceğini biliyorsunuz. CS:GO Source 2 ne zaman gelecek başlığında çok fazla değinmeyeceğimiz ancak yeni içeriklerimizde en detaylı şekilde anlatacağımız farklılıkları da özet halinde sizlerle paylaşmak istiyoruz. Source 2 çıkış yaptıktan sonra gelecek sorulara da Tayming üzerinden yanıt bulabilirsiniz. Değişimleri gözlemleyebilmeniz çin Dota 2 Source 1 ile Source 2 karşılaştırmasından bir kesit bırakıyoruz.

  • Grafikler gelişecek ve değişecek,
  • FPS artışı gözlenecek, (CS:GO FPS Gösterme kodunu kullanarak yeni FPS değerinizi öğrenebilirsiniz)
  • Işıklandırma güzelleşecek,
  • Aksiyona tat gelecek,
  • Tepkime hızı artacak.

  Değişecek şeylerin bir özetini gördüğünüzde FPS severlerin neden yıllardır CS:GO Source 2 ne zaman gelecek diye sorduğunu daha iyi anlaşmışsınız. Valorant'ın önlenemez yükselişine karşı kendisine bir yol çizmeye çalışan Counter Strike markasının böyle bir gelişime kesinlikle ihtiyacı vardı diye düşünüyoruz. CS:GO 2 ne zaman çıkacak artık biliyorsunuz.

  CS:GO Source 2 Nedir?

  Her oyunun temelinde bir kaynak kodu sistemi olduğunu söylemeye bile gerek yok diye düşünüyoruz. Günümüzdeki oyunların markaları, isimler, geçmişleri kadar oyun motorlarının da öne çıktığını, insanların bazı oyun motorlarına diğerlerinden daha fazla güvendiğini söyleyebiliriz. Valve yıllardır kendi kullandığı oyun motorunda çeşitli oyunlar çıkarsa da gerek Half Life gerek Counter Strike bu oyunlar arasında ciddi anlamda sivrildi.

  Counter Strike Source 2 artık oyunu yeni bir oyun motoru üzerinden oynamanız anlamına geliyor. Yıllardır devam eden geliştirme süreci sonunda meyvesini verdi ve artık Valve'nin oyuncular için harika bir hediyesi var. Şimdilik CS:GO Source 2 ne zaman çıkacak adlı içeriğimizin sonuna geldik. Yeni açıklamaları ve haberleri sizlerle paylaşmak için içeriğimizi güncel tutmaya özen göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

  arrow_upward