CS:GO Field Tested Ne Demek?

CS:GO oyuncuları bazı silah kaplamalarının tam olarak ne anlama geldiğini bilmiyorlar. CS:GO Field Tested ne demek diye merak ediyorsanız siz de Field Tested kostümlerin ne kadar yeni, ne kadar kaliteli olduğunu öğrenmek istiyorsunuz demektir. Dilerseniz daha fazla lafı uzatmadan Counter Strike oyunundaki yabancı kelimeyi açıklamaya geçelim. CS:GO ww ne demek?

İçindekiler
[Gizle]

  CS:GO Field Tested Ne Demek?

  CS:GO Well Worn Ne Demek?

  FPS oyuncularını seviyorsanız, CS:GO oynamaktan keyif alıyorsanız silah kaplamalarını ve kostümlerini elbet görmüşsünüzdür. Bildiğiniz gibi CS:GO kostümleri farklı bir kalite göstergesi ile tanımlanmaktadır. Bu takımlardan bir tanesi de en çok rastladığımız Field Tested kostüm görünümüdür. CS:GO Field Tested ne demek,  CS:GO Field Tested Türkçesi nedir diye soruyorsanız en doğru adrestesiniz demektir.

  Field Tested tanımını doğrudan çevirecek olursak "Sahada Denenmiş" anlamını çıkartabiliriz. Heycanlanmakta sonuna kadar haklısınız. Çünkü Field Tested en iyi kostümdür. CS:GO Field Tested ne demek diye merak ediyorsanız doğru yanıt "Test Edilmiş" olacaktır. Bildiğiniz gibi CS:GO kostümleri arasında en iyi bir yerlerde olduğu için eğer kaliteli bir silah kostümünün Field Tested'ına sahipseniz çok ama çok sevinmelisiniz. Artık CS:GO FT ne demek biliyorsunuz.

  CS:GO Field Tested Skin Sıralaması

  Daha önce sizlerle CS:GO skin eskime sıralaması adlı içeriğimizde tüm bu benzer kostüm görünümlerine değinmiştik. Diğer skinler hakkında da bilgi sahibi olmak istiyorsanız veya sadece Field Tested kostümünün diğer kostümler sıralamasındaki yerini merak ediyorsanız içeriğimizi okuyarak merakınızı giderebilirsiniz. Artık CS:GO Field Tested ne anlama geliyor konusunu biliyorsunuz.

  Kostümün genel sıralamada en yukarılarda olmasına önem vermelisiniz diye düşünüyoruz. Sonuçta ne kadar ortalama kalitede olsa da satmak yerine kostümü kullanabilirsiniz. CS:GO en ucuz bıçak fiyatlarını incelediğimizde de skinlerin neredeyse tamamının Field Tested olmadığını görebilirsiniz. Şimdilik içeriğimizin sonuna geldik, CS:GO FT ne demek sorusunun yanıtını verdiğimizi düşünüyoruz.

  arrow_upward