CS:GO En Ucuz Bıçak Hangisidir? Güncel Liste

CS:GO oyun içi satın almanın en çok sevildiği ve tercih edildiği oyunların başında geliyor. CS:GO en ucuz bıçak hangisidir sorusunun birçok oyuncu tarafından sorulma nedeni de tam olarak bu sevgidir. Ancak bıçakların çok yüksek fiyatlara alıcı bulması CS:GO en ucuz bıçaklar konusunda merak uyandırmaktadır.

İçindekiler
[Gizle]

  CS:GO En Ucuz Bıçak Hangisidir?

  CS:GO En Ucuz Bıçak Hangisidir?

  CS:GO oyuncularının oyun içerisinde sahip olmak istedikleri ürünlerin başında bıçaklar gelmektedir. Fiyat açısından en pahalı ürünlerin, kostümlerin de bıçaklar özelinde olduğunu düşünecek olursak maddi imkanı el vermeyen oyuncuların bıçak sahibi olmakta zorlandığını söyleyebiliriz.

  Maddi açıdan yeterli rakamlara çıkamayan veya istenilen kadar ücret ödemek istemeyen CS:GO oyuncuları CS:GO en ucuz bıçak hangisidir diye soruyorlar. Öncelikle bir bıçağin bilgisini vermek istiyoruz, devamında uzun bir listeyle en ucuz bıçakları sizlerle buluşturacağız.

  CS:GO en ucuz bıçak Gölge Hançarler Safari Ağı (Görevde Kullanılmış)'tır. Fiyatı ise en ucuz olmasına rağmen 233 TL civarındadrır. Eğer en ucuz bıçağı satın almak yerine sandıklardan çıkartmak istiyorsanız Gölge Kasası açmanız gerekiyor çünkü Gölge Hançerler Gölge Kasasından çıkmaktadır.

  CS:GO En Ucuz Bıçaklar Tam Liste

  CS:GO en ucuz bıçak hangisidir sorusuna yanıt verirken aynı zamanda uzun bir listeyi de sizlerle paylaşacağımızı söylemiştik. Eğer ilk bıçaktan aradığınız sonucu elde edemiyorsanız fiyat olarak en ucuz CS:GO bıçağına yakın olan diğer bıçakları da öğrenmek istiyor olabilirsiniz.

  • Pala Bıçağı - Gizli Şehir (Savaş Görmüş)
  • Kancalı Bıçak - Kuzey Ormanı (Görevde Kullanılmış)
  • Pala Bıçağı - Safari Ağı (Görevde Kullanılmış)
  • Gölge Hançerler - Gece (Görevde Kullanılmış)
  • Gölge Hançerler - Safari Ağı (Savaş Görmüş)
  • Gölge Hançerler - Alazlanmış (Savaş Görmüş)
  • Gölge Hançerler - Gizli Şehir (Savaş Görmüş)
  • Gölge Hançerler - Orman DDPAT (Görevde Kullanılmış)
  • Kancalı Bıçak - Safari Ağı (Az Aşınmış)

  Sandıklarından en ucuz bıçakları çıkartmak için CS:GO kısa uzun maç farkını anlayıp, daha çok kasa çıkartabilirsiniz.

  Pala Bıçağı - Gizli Şehir (Savaş Görmüş)

  Pala Bıçağı - Gizli Şehir (Savaş Görmüş)

  CS:GO en ucuz bıçak hangisidir sorusuna yanıt olmaya aday olan bıçaklardan bir tanesi de Pala Bıçağıdır. Sadece 234 TL'ye satın alabileceğiniz bıçak aynı zamanda Pala Kasasından da çıkmaktadır.

  Kancalı Bıçak - Kuzey Ormanı (Görevde Kullanılmış)

  Kancalı Bıçak - Kuzey Ormanı (Görevde Kullanılmış)

  Pala bıçağından sadece 1 TL daha pahalı olan Kancalı Bıçak en ucuz bıçaklar arasındaki görünümü en kaliteli bıçak olabilir. Kuzey Ormanı kaplamasıyla da güzel denilebilecek bir görünüme sahiptir. 235 TL'ye satın alabilir veya Kroma Kasalarından çıkartabilirsiniz.

  Pala Bıçağı - Safari Ağı (Görevde Kullanılmış)

  Pala Bıçağı - Safari Ağı (Görevde Kullanılmış)

  235 TL gibi nispeten ucuz bir fiyata satın alabileceğini Pala Bıçağını da aklınızda tutmanız gerektiğini düşünüyoruz. Safari Ağı pek sevilen bir kaplama olmasa da Pala Kasasından biraz şansla bıçağınızı alabilirsiniz.

  Gölge Hançerler - Gece (Görevde Kullanılmış)

  Gölge Hançerler - Gece (Görevde Kullanılmış)

  Gece kaplamasıyla Gölge Hançlerler 236 TL'ye satın alımlara uygun durumdadır. Aradığınız kadar ucuza bulamazsanız biraz sandık açarak hançerleri çıkartmayı deneyebilirsiniz. Gölge Kasası açmak işinizi görebilir.

  Gölge Hançerler - Safari Ağı (Savaş Görmüş)

  Gölge Hançerler - Safari Ağı (Savaş Görmüş)

  Gölge Hançerlerin bir diğer kaplaması olan Safari Ağını da çok benzer bir fiyata yani 236 TL'ye satın alabilirsiniz. Eğer hançerleri bıçak sınıfından saymıyorsanız işler biraz değişecek demektir.

  Gölge Hançerler - Alazlanmış (Savaş Görmüş)

  Gölge Hançerler - Alazlanmış (Savaş Görmüş)

  Alazlanmış Gölge Hançerler de diğer CS:GO en ucuz bıçak hangisidir sorusuna verdiğimiz yanıtlar gibi 250 TL'nin altında bir fiyata alıcı beklemektedir. Uygun fiyatının yanında farklı bir görünüme sahip olması da oyuncular tarafından sevilmektedir.

  Gölge Hançerler - Gizli Şehir (Savaş Görmüş)

  Gölge Hançerler - Gizli Şehir (Savaş Görmüş)

  Gizli Şehir kaplaması hançerler sınıfının en çok sevilen kaplamaları arasında sayılmaktadır. Sadece 238 TL olmasıyla dikkat çekmesi yetmiyor gibi renk olarak da insanların beğenisini kazanmaktadır.

  Gölge Hançerler - Orman DDPAT (Görevde Kullanılmış)

  Gölge Hançerler - Orman DDPAT (Görevde Kullanılmış)

  Artık CS:GO en ucuz bıçak hangisidir biliyorsunuz ancak üzerine biraz daha ekleyip çok daha fazla beğendiğiniz bir bıçağı almak da oldukça akıllıca olacaktır. Orman DDPAT kaplamalı Gölge Hançerler 240 TL karşılığında satın alınabilir.

  Kancalı Bıçak - Safari Ağı (Az Aşınmış)

  Kancalı Bıçak - Safari Ağı (Az Aşınmış)

  CS:GO en ucuz bıçak hangisidir adlı içeriğimizde size en net önerebileceğimiz bıçağın Kancalı Bıçak olduğunu söylemiştik. Kaplaması pek sevilmeyen Safari Ağı olsa da Az Aşınmış yapısıyla işinizi göreceğini düşündüğümüz bu skin 240 TL civarında satılmaktadır.

  CS:GO En Ucuz Bıçaklar Alınır Mı?

  Ucuz bıçakların aslında neden ucuz olduğunu anlamak hiç zor değildir. Listemizden de anlayabileceğiniz gibi bahsettiğimiz bıçakların tamamı hem oldukça aşınmış, eskimiş ve safari ağı gibi pek sevilmeyen kaplamalardan oluşmaktadır. Ayrıca Gölge Hançerler, Pala Bıçağı ve Kancalı Bıçak oyuncuların ilgisini çekmemektedir.

  CS:GO en ucuz bıçak hangisidir adlı içeriğimizin sonuna gelirken CS:GO en ucuz bıçaklar alınır mı sorusuna da yanıt vermek istiyoruz. Eğer maddi gücünüz daha iyilerine imkan vermiyorsa, bıçak sahibi olmak konusunda çok istekliyseniz ve kesin kararlıysanız evet, ucuz bıçaklardan bir tanesini alabilirsiniz.

  arrow_upward