Wild Rift 4.1 Ne Zaman Gelecek? Saat Kaçta

Riot Games’in mobil oyun dünyasına attığı ilk büyük proje olan Wild Rift ciddi oyuncu sayısına ve takipçiye ulaştı. Wild Rift 4.1 ne zaman gelecek diye merak ediyorsa her MOBA oyuncusunun yapması gerektiği gibi yama notlarını ve zamanlarını takip ediyorsunuz demektir. Bu konuda size yardımcı olmaya hazırız.

İçindekiler
[Gizle]

  Wild Rift 4.1 Ne Zaman Gelecek?

  Wild Rift 4.1 Ne Zaman Gelecek?

  Riot Games benzer olarak Valorant ve League of Legends oyunlarında olduğu gibi Wild Rift için de güncelleme tarihlerini ve yama notlarını önceden bildiriyor. Bu sayede oyuncular kendilerini en iyi şekilde planlayabiliyor. Wild Rift 4.1 ne zaman gelecek merak ediyorsanız kesin bir yanıtla karşılık vereceğiz.

  Wild Rift 4.1 güncelleme 16 Mart 2023 tarihinde bizlerle olacak. Yamayla birlikte gelecek yenilikleri kaçırmamak, güncellemeyi evinizdeyken, wifi bağlıyken indirmek istiyorsanız kendinizi yama günü ve saati için ayarlamalısınız. Son duyumları da düşünecek olursak 16 Mart Perşembe günü kimseye randevu vermeseniz iyi edersiniz.

  Wild Rift Güncelleme Saat Kaçta Gelecek?

  Güncellemeler ve yamalar hakkında konuşulurken insanlar sadece tarihlerini merak etmiyorlar. Aslında doğru tarihi tahmin etmek de sanıldığı kadar zor değil. Burada önemli olan detayların başında güncelleme saati olduğunu biliyoruz. Wild Rift 4.1 saat kaçta gelecek sorusuna da yanıt vererek bu problemi de çözmeye çalışalım.

  Otomatik indirmeye bırakmak, gece siz uyurken güncellemenin tamamlanmasını istiyorsanız güncelleme saatini bilmeniz gerekecektir. Wild Rift Türkiye saati ile gece 21:01 civarında bizlerle olacak diye biliyoruz. Yeni açıklamalar ile içeriğimizi güncelleyeceğimizden emin olabilirsiniz. Doğru bilgi vermek ilk amacımız.

  Wild Rift 4.1 Güncellemesi Kaç GB Olacak?

  Bildiğiniz gibi 4.1 nispeten geniş çaplı bir yama olacak. Güncellemenin ve yamanın adın da anlaşıldığı gibi yeni sezonun ilk güncellemesi olduğu için ciddi hatalar düzeltilecek ve yeni eklemeler yapılacaktır. Böyle bir güncellemenin çok düşük boyutlarda olacağına inanmıyoruz. Wild Rift 4.1 ortalama 1-2 GB kadar indirme yapacaktır.

  Wild Rift Güncellemesi 4.1 İle Neler Gelecek?

  Wild Rift Güncellemesi 4.1 İle Neler Gelecek?

  Wild Rift 4.1 ne zaman gelecek adlı içeriğimizin sonuna gelirken yeni güncellemeyle birlikte Wild Rift oyununa neler ekleneceğini de sizlerle paylaşmak istiyoruz. Sonuçta ortada bir yama, güncelleme varsa değişen bazı şeyler de olmalı, değil mi?

  • Dengelemeler,
  • Eşya güncellemeleri,
  • Oynanış kolaylığı,
  • Yeni şampiyon,
  • Yeni kostümler,
  • Yeni tank eşyaları.

  Listemizden de görebileceğiniz gibi Wild Rift 4.1 birçok yenilikle ve düzenleme ile birlikte geliyor. Kaçırmamanızı ve gerekirse saat kurup beklemenizi tavsiye ediyoruz. Şimdilik Wild Rift 4.1 ne zaman gelecek konusunda söyleyeceklerimizin sonuna geldik.

  arrow_upward