Valorant Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır 2022

Hesabına koyduğu şifrenin çok zayıf olduğunu düşünen oyuncular valorant şifre değiştirme nasıl yapılır sorusunun yanıtını merak ediyor. Tıpkı diğer online oyunlarda olduğu gibi Riot Games’in dünyaca ünlü fps oyununda da şifrenizi değiştirebilirsiniz. İzlemeniz gereken adımlara bir göz atalım.

İçindekiler
[Gizle]

  Valorant Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır?

  valorant şifre değiştirme

  Oyuna girdiğinizde maç geçmişinizi kontrol ederken oynadığınızı hatırlamadığınız karşılaşmaları gördüğünüzde hesabınıza başka birinin girip girmediğinden şüphelendiğiniz bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Şifrenizi daha önce hiç kimseyle paylaşmamanıza rağmen bu durumun nasıl meydana geldiğini merak etmeden önce yapmanız gereken şey şifrenizi değiştirerek hesabınızın güvenliğini sağlamanız. Gelin şifrenizi nasıl değiştireceğinizi öğrenelim.

  • Riot Games’in kendi sitesinden hesabınıza giriş yapın.
  • Mail adresinize gelen onay kodunu girin.
  • Sol tarafta bulunan Hesap Yönetimi kısmından Riot Hesabı Giriş yazısına tıklayın.
  • Karşınıza gelen ekranda önce mevcut şifrenizi ardından yeni şifrenizi girin.
  • Resimde gördüğünüz Değişiklikleri Kaydet yazısına tıklayın.

  Şunu unutmamakta fayda var; burada değiştirdiğiniz şifre RG hesabınızın şifresi. Eğer üreticinin bir diğer popüler oyunu olan League of Legends’ı da oynuyorsanız iki oyuna da aynı hesaptan bağlanıyorsunuz demektir. Şirket tek hesap sistemi kullandığı için oyunlara özel ayrı hesaplarınız bulunmamakta. Yani Valorant şifre değiştirme yapmak demek ile Riot Games hesabı şifre değiştirme yapmak aynı şey.

  Valorant Şifremi Unuttum

  Yaz tatilinin gelmesiyle birlikte okul ve sınav stresini üzerinden atan binlerce öğrenci oyuna geri dönüş yapmaya hazırlanıyor. Özellikle üniversite sınavına çalışan oyuncuların yaz tatilinde geri dönmek üzere rafa kaldırdığı oyunda şifresini unutan yüzlerce oyuncu, hesabına tekrardan nasıl giriş yapacağını merak ediyor. Çeşitli nedenlerden ötürü hesabınıza erişim sağlayamadığınız durumlarda ne yapmanız gerektiğini daha önce ayrıntılı bir şekilde anlattığımız Valorant Hesap Kurtarma yazımızı inceleyerek öğrenebilirsiniz.

  Hesap güvenliğiniz açısından şifrelerinizi oyun yapımcısı firma dahil hiç kimse ile paylaşmayın. Sahip olduğunuz kullanıcı bilgileri size özeldir ve başkaları tarafından ele geçirildiğinde aleyhinize kullanılması durumunda hiç kimse bu sorumluluğu almayacaktır. Onlarca saat emek vererek kazandığınız maçların ve geliştirdiğiniz hesapların başkalarının eline kolayca geçmemesini istiyorsanız basit şifreler yerine güçlü parolalar kullanmaya ve bunları hiç kimseyle paylaşmamaya özen gösterin.

  arrow_upward
  Hesabım