Valorant Fade Seslendiren Kim?

Riot Games sadece çıkarttığı oyunlarla, düzenlediği turnuvalarla değil aynı zamanda yarattığı kahramanları canlandırması için anlaştığı isimlerle de gündemde kalmayı başarıyor. Valorant Fade seslendiren kim sorusunun sıklıkla sorulmasının nedeni de bu harika çalışma olabilir. Yazımızın devamında Fade seslendiricisi hakkında detaylı bilgilere ulaşacaksınız.

İçindekiler
[Gizle]

  Valorant Fade Seslendiren Kim?

  Valorant Fade Seslendiren Kim?

  Valorant'ın yeni bir ajan çıkartmayı planladığını ve bu ajanın -oyundaki ipuçlarını çözdüğümüzde- Türk olabileceğini sizlerle paylaşmıştık. Sonunda adını koyabildik ve Fade çok yakında bizlerle olacak. Valorant yeni ajan türk Mü ve Valorant yani ajan ne zaman çıkacak adlı yazılarımızı okuyarak konu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

  Türk sanatçılar tarafından seslendirilen Fade, neredeyse tüm dillerde konuşurken Türk olduğunu biz oyunculara hissettirebiliyor. Ülkemizden çıkan atasözleri, deyimler ve uslüp ile seslendirmesi yapılan Fake karakterini kimin seslendirdiği henüz Riot Games tarafından açıklanmadı.

  Seslendiren sanatçının adını öğrenemesek bile ajanı alıp, saatlerce oynayacak oyuncuların ilk yorumlarına baktığımızda sanatçının çok beğenildiği, içimizden birisi gibi harika bir seslendirme olarak bulunduğunu söyleyebiliriz.

  Valorant Fade Replikleri

  Valorant'ın yeni Türk karakterini kimin seslendirdiği kadar karakterin ne söylediği, söyleyeceği de oldukça merak ediliyordu. Oyuncuların en çok beğendiği Fade repliklerini sizler için derledik;

  • Vız gelir, tırıs gider.
  • Kahvele benden, orta mı olsun sade mi?
  • Yok ebesinin nikahı, spikeyi unuttuk!
  • Yat, zıbar!
  • Hadi lan oradan!
  • Onların cesareti varsa bizim de Allahımız var.
  • Biz bu işi gözümüz kapalı yaparız, siz yine de açık tutun.

  Fazla sıkmadan kullandığı "lan" söylemleri ile, bizlere özgü deyimler ve atasözleri ile karşımıza çıkan Fade, kelimenin tam anlamıyla bir Türk gibi konuşuyor. Yetenekleri ve karakteri pek içimizden birisi gibi olmasa da konuşmasını, seslendirmesini kesinlikle yakın bir dostunuz gibi candan hissedeceksiniz. 

  arrow_upward
  Hesabım