Steam İndirme Hızı Arttırma Nasıl Yapılır?

Steam oyun indirmek, farklı oyunlarla vakit geçirmek için ideal platformdur tabi Steam indirme hızı arttırma nasıl yapılır biliyorsanız. Eğer normalden çok daha yavaş indirme hızlarıyla Steam kullandığınızı düşünüyorsanız sürece biraz et atsanız iyi edersiniz. Hadi Steam indirme hızınızı arttıralım.

İçindekiler
[Gizle]

  Steam İndirme Hızı Arttırma Nasıl Yapılır?

  Steam İndirme Hızı Arttırma Nasıl Yapılır

  Steam üzerinden yapacağınız indirmelerin hızını etkileyen onlarca faktör vardır. Bu faktörkerden yola çıkarak indirme hızınızın neden düştüğünü anlamaya çalışmak işinizi sandığınız kadar kolaylaştırmayacaktır. Asıl önemli olan bu faktörlerden faydalanarak Steam indirme hızınızı arttırmaktır. Bu süreçte size yardımcı olmak için tüm denemeleri ve araştırmaları yaptık. Steam indirme hızı arttırma nasıl yapılır;

  • DNS ayarlarınızı yapılandırın.
  • VPN ve Tor benzeri uygulamaları devre dışı bırakın.
  • İnternete kabloyla bağlanın.
  • İnternet kullanan uygulamaları kapatın.
  • Arka planda işlem yapmayın.
  • İndirmeleri Kısıtla seçeneğini devre dışı bırakın.
  • İnternet sağlayıcınızla görüşün.

  Yukarıda sizlerle paylaştığımız maddeleri teker teker uyguladığınızda gözle görünür şekilde indirme hızınızın artacağını görebileceksiniz. İndirme hızınızın tekrar düşmesini istemiyorsanız indirme işlemi bitene kadar maddelere uymaya özen göstermeli ve internet kullanımınızı mümkün olduğu kadar sınırlandırmalısınız. Peki, oyunları indirmek için Steam'e muhtaç mısınız?

  Steam İndirmesi Mi Daha Hızlı Epic Games İndirmesi Mi?

  Steam indirme hızı arttırma nasıl yapılır sorusuna verdiğimiz yanıttan sonra indirme işlemlerine en kısa sürede başlasanız çok iyi edersiniz ama öncesinde bazı sorulara daha yanıt bulsanız iyi edersiniz. Daha önce sizler için Epic Games indirme hızı arttırma nasıl yapılır sorusuna da yanıt vermiştik. Eğer oyuna iki platformda da sahipseniz iki içeriğimizi de okuduktan sonra bir karar vermelisiniz.

  Steam indirmesi mi daha hızlı Epic Games indirmesi mi daha hızlı karar vermekte zorlanıyorsanız size biraz daha açık konuşalım. Steam oyunları çok daha hızlı indirmektedir ancak kurma konusunda zaman çaldığını, ilk açılışta vakit çaldığını söylemeliyiz. Epic Games ise yavaş indirmesi aşamasında bir yandan indirdiği dosyaları da kurmaktadır. Karar sizin.

  arrow_upward