Nilah Ne Zaman Çıkacak? League of Legends Yeni Şampiyon 2022

League of Legends resmi youtube sayfasından yayınladığı video ile yeni şampiyon Nilah’ı duyurdu. Vadide çok ses getireceğe benzeyen Nilah ne zaman çıkacak sorusu LoL oyuncularının bir numaralı gündemi olmuş durumda.

İçindekiler
[Gizle]

  Nilah Ne Zaman Çıkacak?

  Şampiyon tanıtımı videosunun yayınlanmasıyla birlikte dünyanın en popüler moba oyunu olan League of Legends oyuncularının gündemine oturan yeni şampiyon Nilah ne zaman çıkacak sorusu herkes tarafından merak ediliyor. Videodan hareketle oldukça eğlenceli bir oynanış stiline sahip olan Nilah’ın ne zaman çıkacağına dair herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

  nilah ne zaman çıkacak

  Oyunun son iki şampiyonu olan Renata Glasc ile Bel'Veth arasında bulunan hemen hemen 4 aylık süreyi göz önünde bulundurduğumuzda Nilah'ı yakın zamanda oynayabileceğinizi düşünmüyoruz. Fakat oyuncularını zaman zaman ters köşe eden Riot Games, hiç beklenmedik bir şekilde çok yakın bir tarihte de şampiyonu sihirdar vadisine sürebilir. Tahminlerimize göre temmuz ayında yayınlanacak 12.13 veya 12.14 yamasıyla birlikte Nilah vadideki yerini alabilir.

  League of Legends Yeni Şampiyon Nilah

  Dünyanın dört bir yanında saklanan kadim ve ölümcül kötülere karşı savaşacak olan Nilah Sihirdar Vadisine görkemli bir giriş yapıyor. Başkalarının ızdırabıyla ziyafet çeken, hakları olmayanı alıp keyif çatan düşmanlarını bulup ezmeye yemin eden Nilah, Suların Efendisinin bu sınavı geçmesi için kendisine bahşettiği hızı kullanarak önüne çıkan engelleri bir bir aşıyor.

  Bitmek bilmeyen ebedi bir neşeye sahip olan Nilah o kadar hızlı ki, sahip olduğu hıza kendi de şaşırıp kendisini biraz dizginleyip dizginleyemeyeceğini merak ediyor. Genelde kendisinden büyük rakiplere çatan Nilah’ın destanı daha yeni başlıyor. Yanında taşıdığı iblisle birlikte masalı anlatılan kötülerle yüzleşip ölümsüz şarkılarda yaşamaya yemin eden karakterimiz düşmanlarını kırbaçlayarak onlara kime çattığını hatırlatıyor.

  Nilah Yetenekleri

  Nilah ne zaman çıkacak sorusunun cevabını veremediğimiz gibi yetenek seti hakkında da bir ipucu bulunmayan şampiyonun, yayınlanan videodan hareketle sahip olduğu kırbacı kullanarak düşmanlarına oldukça zor anlar yaşatacağına eminiz. Kırbacını kullanarak rakiplerinin üzerine atlayabilen Nilah, Suların Efendisinin kendisine bahşettiği hızı kullanarak düşmanların kendisine yetenek atışı tutturmasını çok güç hale getiriyor.

  Kırbacını etrafında döndürerek oluşturduğu kalkanla kitle kontrol etkilerine bağışıklık kazanan Nilah orman oyuncularının baskın atmaktan son derece korkacağı bir karakter gibi harekete dönüşüyor. Kırbacını yere vurarak önündeki düz bir hatta hasar verirken yeteneğin rakip şampiyonlara isabet etmesiyle onların burunlarının dibinde biten Nilah aynı zamanda bu yeteneğini takım arkadaşları üzerinde kullanarak hem kendisine hem de takım arkadaşına hareket hızı kazandırıyor.

  Nilah Açıklanan Yetenekler

  Yeteneklerini henüz tam olarak bilmediğimiz Nilah’ın tanıtım videosundan hareketle yetenek setine dair birkaç fikrimiz oluştu. Q yeteneğinin sahip olduğu kırbacı hem rakipleriyle hem de takım arkadaşlarıyla arasındaki mesafeyi kapatma aracı olarak kullanmaya ve önündeki düz bir hatta hasar vermeye yaradığını düşünüyoruz.

  Bir diğer yeteneğinin ise kırbacını etrafında döndürerek oluşturduğu alanla kitle kontrol etkilerine bağışıklık kazanmak ve aldığı hasarı azaltmak olduğu görülüyor. Suikastçiler tarafından hedef alınmasını oldukça zor hale getiren bu yetenek sayesinde sağlam bir koridor aşaması geçirebilir.Takım arkadaşlarının yanına gitmesini sağlayan yeteneğini sadece takım arkadaşlarına atabiliyor olabilir. Zira videoda bu yetenekle ilgili fazla bir ayrıntıya yer verilmemiş durumda.

  Son olarak Ultisini kullanarak kırbacını büyütüyor ve etrafında savurarak isabet alan rakiplere hem hasar veriyor hem de onları kendi yanına çekiyor. Ulti etkisi devam ederken saldırı menzilinin artması az canla kaçan rakiplerini avlamada oldukça etkili olacaktır.

  arrow_upward
  Hesabım