Metin2 Depo Şifresi Değiştirme

Metin2 oyuncuları için inanılmaz öneme sahip deponun şifresini unutan oyuncular metin2 depo şifresi değiştirmenin nasıl yapıldığı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorlar. Sonra kullanacağınız ya da üzerinizde bulundurmak istemediğiniz nadir eşyalarınızı koyabileceğiniz depo şifrenizi nasıl değiştireceğinize bakalım.

İçindekiler
[Gizle]

  Metin2 Depo Şifresi Değiştirme Nasıl Yapılır?

  Oyunda artı basmak, satmak ya da değerinin artmasını beklemek için envanterinizde tuttuğunuz eşyalar yer sıkıntısı sorunu yaşamanıza sebep olabilir. Özellikle farm yaparak para kazanmak isteyen oyuncular için oldukça sıkıcı olan bu durum için oyun depo hizmeti sunuyor. Düşürdüğünüz nadir eşyaları, etkinlikten kazandığınız büyülü metali ya da artık kullanmadığınız bir itemi değerini bulduğunda satmak üzere envanterinizden kaldırmak için oyundaki depoyu kullanabilirsiniz. Ancak bazen oyuncular metin2 depo şifremi unuttum diyebiliyorlar. Metin2 depo şifresi değiştirme nasıl yapılır yakından bakalım.

  • Gameforge uygulamasını açın.
  • Ayarlar kısmına girin.
  • Oyun hesabı bölümünden şifresini unuttuğunuz karakteri seçin.
  • Sol tarafta bulunan dişli çark simgesine tıklayın.
  • Uygulamanın sizi tarayıcınızda metin2 sayfasına yönlendirmesini bekleyin.
  • Açılan sayfada alt kısımda bulunan depo şifresi iste yazısına tıklayın.
  • Karşınıza gelen ekranda gönder yazısına tıklayın.
  • Hesabınızın kayıtlı olduğu e posta adresine gelen maildeki linke tıklayın.
  • Yönlendirildiğiniz sayfada depo şifreniz başarıyla değiştirildi yazısı çıkar.

  İlk defa depo açan oyunculara şifre olarak altı adet 0 yani “000000” verilir. Eğer şifrenizi daha sonra değiştirmediyseniz bu şifreyi kullanmaya devam edebilirsiniz. Fakat şifrenizi değiştirdiniz ve metin2 depo şifremi unuttum diyorsanız yukarıdaki adımları takip ederek parolanızı sıfırladığınızda şifreniz ilk olduğu gibi altı adet 0 şeklinde yeniden oluşturulacaktır. Bu şifreyi girerek tekrar deponuza erişebilir ve şifrenizi yenileyebilirsiniz. Yukarıdaki adımları takip ederek metin2 depo şifresi değiştirme işlemini tamamlayabilirsiniz. Ancak bu sefer unutmayacağınız bir şifre kullanmanızda fayda var.

  Metin2 Depo Nasıl Genişletilir?

  Oyuncular için hayat kurtaran bir özellik olan depo genişletme özelliği sayesinde deponuzda bulunan alanı artırabilirsiniz. Farklı amaçlar için ürettiğiniz eşyalarınızdan tutun daha sonra artı basmak için kullanmak istediğiniz eşyalar kadar depolayabileceğiniz her şeyi burada saklayabilirsiniz. Ancak sunulan depo alanı biraz ufaktır. Bu durumda her oyuncunun aklına gelen soru depo alanını nasıl genişleteceğidir. Deponuzun alanını genişletmek için genişletilmiş depo eşyasına sahip olmalısınız.

  Metin2 Genişletilmiş Depo Nedir?

  Genişletilmiş depo, deponuza 2 envanter daha eklemeye yarar. Yer sıkıntısı çeken oyuncuların yardımına koşan bu özellik sayesinde eşyalarınızı saklayabileceğiniz alanı artırmış olursunuz. Ejderha Parası kullanarak ya da çarklardan elde edebileceğiniz bu eşya deponuza 7, 15 veya 30 günlük olmak üzere 2 envanter daha ekler. Ticareti olmayan bu ürün herhangi bir şekilde satılamaz.

  Metin2 Genişletilmiş Depo Nasıl Kullanılır?

  Hesabınıza depo alındıktan sonra oturumunuzu sonlandırıp tekrar başlatarak özelliği aktifleştirebilirsiniz. Eşyanın süresi bittiğinde o sayfada bulunan itemlerinizle birlikte depo genişletmesi kapanır ve itemlerinize erişemezsiniz. Ancak itemleriniz depodan kaybolmaz. Tekrar genişletilmiş depo kullandığınız zaman envanterler açılır ve itemlerinize erişip istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz. Metin2 depo şifresi değiştirme yazımızın sonuna geldik. Eğer yeni bir sunucuda oyun oynamak istiyorsanız Metin2 Yeni Sunucu Ne Zaman Açılacak? yazımıza bakabilirsiniz.

  arrow_upward