Lol Yükleme Ekranında Kalıyor Çözümü 2022

Dünya üzerinde en çok oynanan oyun türlerinden birisi olan MOBA oyunlarında 1. sırada gelen League Of Legends oyununda, bazı zamanlar ufak hatalar çıkmaktadır ve Lol yükleme ekranında kalıyor hatası da bunlardan birisidir. Bu hatayı çözmek için yapabileceğimiz bazı şeyler vardır.

İçindekiler
[Gizle]

  Lol Yükleme Ekranında Kalıyor Çözümü

  League Of Legends oyunun canımızı en çok sıkan hatalarından birisi olan Lol yükleme ekranında kalıyor hatasını bazı zamanlar oyunun kendi içerisindeki güncellemeler gibi sebeplerinden dolayı, bazı zamanlar ise internetinizden ya da bilgisayarımızdan kaynaklı bir hata olduğunu söyleyebiliriz. Bu sorunu çözebilmek için size önerebileceğimiz üç adet yöntem vardır.

  • Oyunu yönetici olarak çalıştırmak
  • Hextech onarım aracını kullanmak
  • League Of Legends oyununu yeniden indirmek

  Bu yöntemleri denemenize rağmen eğer hala oyun içerisinde problem yaşıyorsanız, riot destek ekibiyle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Şimdi vakit kaybetmeden birlikte bu hata nasıl çözülür bakalım.

  Oyunu yönetici olarak çalıştırmak

  İlk olarak yapabileceğiniz şeylerden birisi League Of Legends oyununu yönetici olarak açmaktır. League of legends’in simgesine sağ tıklayın. Ardından yönetici olarak aç seçeneğine tıklayın. Bu çok kolay bir çözüm olsa da çoğu kişi tarafından onaylanmış ve işe yarayan bir çözümdür. Denemenizde fayda vardır.

  Hextech Onarım Aracını Kullanmak

  Bir diğer yöntem ise League Of Legends’in bu tür sorunları çözebilmeniz için geliştirdiği programı kullanmaktır. Google’a “Lol Hextech onarım aracı indir” yazarak, Riot’un kendi sitesinden uygulamayı kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Ardından programı kurmanız gerekmektedir. Son olarak onarma işlemini başlat tuşuna basmanız gerekiyor. Yapmanız gerekenler bu kadardır. Program sayesinde sorununuz çözülecektir.

  League Of Legends Oyunun Yeniden İndirin

  Oyun içerisinde bazı dosyaların hatalı olması sebebiyle de bu sorunla karşılaşıyor olabilirsiniz. Size önerdiğimiz yöntemleri denediniz ama hala oyununuz çalışmıyorsa, son olarak denemeniz gereken şey oyunu silip, dosyalarını tamamen bilgisayarınızdan kaldırıp yeniden yüklemek olacaktır.

  Lol Yükleme Ekranında Kapanıyor

  Lol yükleme ekranında kalıyor hatasının bir diğeri ise League Of Legends oyununun yükleme ekranında kapanmasıdır. Bunun en büyük sebeplerinden birisi oyun içerisinde 3. Parti yazılım kullanıyorsanız, örneğin League Of Legends oyunundayken sahip olmadığınız bir kostümle oynamanızı sağlayabilecek hile programlarını kullanmanız oyunun kapanmasına sebep olabilir. sildiğinizde bu hatanın çözüleceğine inanıyoruz.                                                                          

  arrow_upward
  Hesabım