Harry Potter Netflixe Geri Gelecek Mi?

Dünyanın en sevilen film serilerinin başında gelen Harry Potter Netflixe geri gelecek mi diye merak ediyorsanız bazı dedikoduları çoktan duymuşsunuz ancak doğru yanıtlara henüz ulaşamamışsınız demektir. Harry Potter gibi bir serinin hangi platformdan ne şartlarla yayınlanacağı sadece izleyiciler için değil yayıncılar için de oldukça önemli bir konudur.

İçindekiler
[Gizle]

  Harry Potter Netflixten Kalktı Mı?

  Harry Potter Netflixe Geri Gelecek Mi 2023?

  2023 Yılının ilk günlerinden itibaren yani Ocak ayının başından itibaren Netflix üzerinden Harry Potter izlemeye çalışan kullanıcılar artık Netflix üzerinden Harry Potter izleyemeyeceğine dair bir uyarı almaya başladılar. Bu hataya ve yapılan resmi açıklamalara bakacak olursak, aklınıza gelen ilk soruya yani Harry Potter Netflixten kalktı mı sorusuna ilk yanıtımız evet olacaktır. Ortada bir sorun olmasa da anlaşmanın süresi 2023 başında doldu.

  Ocak ayı itibariyle Harry Potter ve Netflix arasındaki anlaşma tamamen sonlandı. Ancak bu anlaşmanın yenilenmemesi için de bir neden olmadığını söylemeliyiz. Harry Potter Netflixe geri gelecek mi sorusuna yanıt verirken bu konuya özellikle değineceğimizden emin olabilirsiniz. Artık Harry Potter serisini Netflix üzerinden izleyememe nedeninizi kesin olarak biliyor ve devamını merak ediyorsunuzdur. Netflix Bilgisayara Film İndirme özelliği ile filmlerin kaldırılma problemlerini sona erdirebilirsiniz.

  Harry Potter Netflixe Geri Gelecek Mi 2023?

  Bir önceki başlığımızda Harry Potter serisinin Netflix ile olan anlaşmasının Ocak ayı itibariyle sonlandığını ve tekrardan yenilenmediğini yani tarih itibariyle Netflix üzerinden Harry Potter izleyemeyeceksiniz demiştik. Peki, son zamanlarda en çok merak edilen soruların başında gelen Harry Potter Netflixe geri gelecek mi sorusu gelmektedir. Bu konuda sizlere olumlu bir yanıt vereceğimizi baştan söyleyebiliriz.

  Tarihlerimiz 2 Haziran 2023'ü gösterdikten sonra tekrardan Harry Potter serisini Netflix üzerinden izleyebileceksiniz. Yani, Harry Potter Netflixe geri gelecek. Bu konu hakkında öğrenmeniz gereken neredeyse her şeyi öğrendiğinizi düşünüyoruz. Artık Netflix üyeliğinizi yenilerek dünyanın en çok sevilen serilerinden bir tanesini izlemeye devam edebilirsiniz.

  Harry Potter Netflixten Neden Kaldırıldı?

  Artık Harry Potter Netflixe geri gelecek mi konuusnda yeteri kadar bilgi edindiğinizi düşünüyoruz. Fakat hala bazı konularda soru işaretleri taşıyorsanız Tayming içerik üreticileri olarak sizlere bu konuda da yardımcı olmak, yanıt vermek istiyoruz. Harry Potter daha önce Netflix'ten kaldırıldı ama neden? Harry Potter Netflixten neden kaldırıldı sorusuna yanıt arıyorsanız en doğru yanıt sözleşmenin, yani yayın süresinin tamamlanması olacaktır.

  Sözleşme süresi sona erdiği için Ocak ayından itibaren Harry Potter izleme şansımız tamamen bitti. Yeni sözleşmeyle birlikte Haziran ayından itibaren dilediğiniz gibi Harry Potter dünyasının tadını çıkartabilirsiniz. Çoğu süreli yayın hakları son tarihlerinden sonra Harry Potter'da olduğu gibi yayından kaldırılmakta ve sonrasında yeni görüşmelerle birlikte farklı bir yol haritası düzenlenmektedir.

  arrow_upward