Galaksinin Koruyucuları 3 Disney Plus Ne Zaman Çıkacak?

Bir aksiyon, bilimkurgu hayranı olarak Galaksinin Koruyucuları 3 Disney Plus ne zaman çıkacak diye merak ediyorsanız sizde sinema salonları yerine evinizden bu harika filme erişmek, dijital platformlar için ödediğiniz abonelik ücretinin karşılığını almak istiyorsunuz demektir. Dilerseniz Disney Plus Galaksinin Koruyucuları 3 hakkında bildiklerimizi sizlerle paylaşalım.

İçindekiler
[Gizle]

  Galaksinin Koruyucuları 3 Disney Plusa Çıkacak Mı?

  Galaksinin Koruyucuları 3 Disney Plus Ne Zaman Çıkacak

  Galaksinin Koruyucuları 3 Disney Plus ne zaman çıkacak sorusuna yanıt vermeden önce sizlerle paylaşmak istediğimiz bir sorunun yanıtı daha var, Galaksinin Koruyucuları 3 Disney Plusa gelecek mi? Eğer yakın zamanda abone olduğunuz dijital platforma gelmeyecek bir film için ne zaman sorusunu soruyorsanız boşa kürek çekiyorsunuz demektir. Bu konuda kendinizi suçlu hissetmemeniz için kesin bir yanıt vermek istiyoruz. Galaksinin Koruyucuları 3 Disney Plus'a gelecek. 

  Daha önce sizler için Avatar 2 Suyun Yolu Disney Plusa ne zaman gelecek sorusuna yanıt vermiştik.

  Galaksinin Koruyucuları 3 Disney Plus Ne Zaman Çıkacak?

  İlk başlığımızdan sonra Galaksinin Koruyucuları 3 Disney Plus'a gelecek olduğunu biliyorsunuz. Şimdi asıl soruya geçmemiz gerektiğini düşünüyoruz. Yeni Galaksinin Koruyucuları filmi ne zaman Disney Plus'a gelecek sorusunun sağlıklı olabilmesinin temel şartını yani ortada bir anlaşma olduğunu öğrendikten sonra konunun özüne, yani Galaksinin Koruyucuları 3 Disney Plus ne zaman çıkacak sorusuna odaklanalım.

  Galaksinin Koruyucuları 3 Disney Plus'a 2025'den önce gelemeyecek gibi görünüyor. Film salonlarında, beyaz perdede yakalanan başarı ile birlikte Galaksinin Koruyucuları ve Disney Plus arasındaki anlaşma ne yazık ki çok uzun zamanlar sonrası için planlanmış, imzalanmış gibi görünüyor. Yoğun istek yüzünden anlaşmanın biraz daha erkene alınması mümkün ancak 2024 öncesinde filmin dijital platformlar üzerinden izlenmesini beklemiyoruz. Filmin 2 Ağustos 2023 tarihinde Disney+ üzerinden izlenebileceği dedikodusu da çok duyulmuştu

  Galaksinin Koruyucuları 3 Ne Zaman Vizyona Girdi?

  Disney Plusa Galaksinin Koruyucuları 3 ne zaman gelecek, yeni Galaksinin Koruyucuları filmi ne zaman Disney Plus üzerinden izlenecek konusundaki konuşmalarımızdan sonra biraz olsun sizleri hayal kırıklığına uğrattığımızı düşünüyoruz. 2025 yaz aylarına kadar beklemeniz gerektiğini söylemiştik, bunun nedeni tabi ki finansal anlaşmalar olacaktır. Ancak yeni bir filmin uzun süreli beyaz perdede kalmak istemesini de anlıyoruz. Galaksinin Koruyucuları 3 Ne Zaman Vizyona Girdi diye düşünüyorsanız yanıtımız 5 Mayıs 2023 olacaktır.

  arrow_upward