Fenerbahçe Antalyaspor Maç Bileti Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Şampiyonluk yolunda takımına destek vermek isteyen taraftarlar Fenerbahçe Antalyaspor maç bileti ne zaman satışa çıkacak diye merakla soruyor. Araya seçim süreci girmesiyle ertelenen maç trafiği, ülkemizin yaşadığı felaketler sonrası değişen fikstür biletlerin satış zamanını ve satış aralıklarını değiştirdi. Bilet satışı zamanlarındaki değişilik ciddi kafa karışıklığına neden oluyor.

İçindekiler
[Gizle]

  Fenerbahçe Antalyaspor Maç Bileti Ne Zaman Satışa Çıkacak?

  Fenerbahçe Antalyaspor Maç Bileti Ne Zaman Satışa Çıkacak?

  24 Mayıs Tarihinde Türkiye Kupası yarı final karşılaşmasında Sivasspor'u kendi evinde mağlup eden Fenerbahçe hemen sonrasında oynayacağı iç saha karşılaşmasında tribünlerinin tamamen dolu olmasını istiyor. Gerek şampiyonluk yolunda tribünlerden gelecek desteğe olan ihtiyaç, gerek Türkiye Kupası Finaline daha moralli girmek için bir çok sarı lacivertli taraftar da Fenerbahçe Antalyaspor maç bileti ne zaman satışa çıkacak diye soruyor. 30 Mayıs tarihinde oynayacak Fenerbahçe Antalyaspor maçı biletleri;

  • Yüksek Divan Kurulu Üyeleri: 27 Mayıs
  • Taraftar Kart Sahipleri: 28 Mayıs
  • Genel Satış: 29 Mayıs tarihinde satılacaktır.

  Böyle bir puan durumundr iç saha karşılaşması biletlerinin hala sorulması camiadaki şampiyonluğa inancın göstergesi, formaya olan saygı olarak düşünülebilir. Fenerbahçe taraftarının bu yoğun ilgisini ve yıldızlarla dolu Fenerbahçe takımını düşünecek olursak maçın kapalı gişe olacağını hiç tereddüt etmeden söyleyebiliriz. Eğer karşılaşmaya bilet almak istiyorsanız kendinize uygun günde doğru saati kollamalısınız. Fenerbahçe taraftarları için 23-24 sezonu adına Fenerbahçe Transfer haberlerini derlemiştik.

  Fenerbahçe Antalyaspor Maç Bileti Saat Kaçta Satışa Çıkacak?

  Fenerbahçe Antalyaspor maç bileti ne zaman satışa çıkacak sorusuna yanıt bulduktan hemen sonra hangi gün olduğunu öğrenmenin bilet satın almak için yeterli olmadığını da fark edeceksiniz. Ligin belki de en net kırılma maçı olacak Antalyasport karşılaşmasına bilet almak için satışa başlanan ilk saniyelerde alım için hazırlıklı olmalısınız. Fenerbahçe Antalyaspor maç bileti saat kaçta satışa sunuculacak diyorsanız yanıtımız çoğu karşılaşmada olduğu gibi 14:00 olacaktır. Bir değişiklik olması halinde sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

  Fenerbahçe Antalyaspor Maçı Ne Zaman?

  Fenerbahçe taraftarını şampiyonluğun önünde tek maç olmasına rağmen Fenerbahçe Antalyaspor maç bileti ne zaman satışa çıkacak diye soruyorsa bu durumun tek nedeni şampiyonluğa olan inanç olamaz tabi. Ligin sıkışık ve karışık bir fikstüre girmesi henüz oynanmayan maçlardan sonraki maçları bile düşünmemize neden oluyor. Çubuklu formalılar Sivasspor maçının sonrasında sadece altı gün sonra yani 30 Mayıs 2023 tarihinde saat 20:00'da Antalyaspor karşılaşmasına çıkacaklar. Bakalım Jorge Jesus'un öğrencileri Nuri Şahin'in ekibi karşısında neler yapacak.

  Fenerbahçe Antalyaspor Maç Biletleri Kaç TL?

  Biletler hakkında uzun uzadıya konuştuktan sonra konunun bilet fiyatlarına geliyor olmasına şaşırmamak gerekir. Ekonomik olarak yaşanan buhran her konuda olduğu gibi bilet fiyatlarını da doğrudan etkiliyor ve insanlar eğlenmek için aradıkları biletlerin ilk olarak fiyatlarını öğrenmek istiyorlar. Siz de bu konuda bir merak içerisindeyseniz en az Fenerbahçe Antalyaspor maç bileti ne zaman satışa çıkacak sorusu kadar bilet fiyatlarını da merak ediyorsunuz demektir.

  Henüz bilet fiyatları hakkında net bir bilgi paylaşılmadığı için kesin konuşmamız mümkün değil. Ancak, sezonun ortalama fiyatlarına bakacak olursak genel satışa sunulan biletlerin ortalama 850 TL civarında alıcı bulabileceğine inanıyoruz, tabi genel satışa sunulan biletleri tükenmeden almayı başarabilirseniz. Maç biletlerini Pasolig resmi sitesinden satın alabilirsiniz.

  arrow_upward