Exxen Üyelik Iptali Nasıl Yapılır? Abonelik İptali

İlk ayın ücretsiz olmasından dolayı çoğu platforma üye olup, sonrasında iptal etmeyi unutabiliyoruz. Exxen üyelik iptali işlemlerinin bu kadar çok araştırılmasının nedeni de insanların abonelik iptalini unutmadan yapmak istemeleridir. Exxen kullanıcılarının, yeni üyelerinin son zamanlarda en çok sorduğu sorulardan birisine yanıt arayacağız.

İçindekiler
[Gizle]

  Exxen Üyelik Iptali Nasıl Yapılır?

  Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

  Bildiğiniz gibi Exxen bizim topraklarımızdan çıkan ve bizim içeriklerimizi yayınlayan bir yayın platformudur. Exxen'e üye olmak ve kullanmak oldukça basittir. Hatta ilk ay üyelikler ücretsizdir fakat herkes üyeliğini devam ettirmemek isteyebilir. Exxen üyelik iptali hakkında bilinmeyenleri, nasıl exxen abonelik iptali yapılacağını sizlerle paylaşmak istiyoruz. 

  • Ayarlardan Exxen Üyeliği İptal Etme
  • Canlı Destek İle Exxen İptal Etmek

  İki farklı başlık altında Exxen üyelik iptali nasıl yapılır sorusunu yanıtlamaya çalışacağız.

  Exxen Sitesinden Üyelik İptali

  Exxen kullanış açısından hiç zor olmayan bir siteye sahip. Sizler için hazırladığımız adımlar uygulayarak rahatlıkla üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Başlangıç olarak Exxen sitesini açmalısınız.
  • Üyelik satın aldığınız hesaba başarılı bir şekilde giriş yapın.
  • Ana ekranın sağ üstünde bulunan isminize, avatarınıza tıklayarak karşınıza çıkan sekmeden Hesap ve Ayarlar'ı seçin.
  • Hesap ayarlarınızda bulunan Abonelik Bilgilerim penceresini açın.
  • Abonelik durmunun hemen yanında yazan Üyeliğimi İptal Et seçeneğine tıklayın.
  • Exxen abonelik iptalinin gerçekleşmesi için şifrenizi doğru olarak girmelisiniz.
  • Ardından karşınıza çıkan ''izleme geçmişi silinecek'' gibi uyarıları kabul etmelisiniz.
  • Devam Et ve Evet butonlarına sırasıyla tıklayın.

  Listedeki adımları sırasıyla ve doğru şekilde uyguladığınızda Exxen üyeliğinizi iptal etmiş olacaksınız. Pişman olduğunuz taktirde izleme geçmişinizin silineceğini unutmamalısınız.

  Exxen Canlı Destek İle Üyelik İptali

  Site arayüzünden iptal konusunu tam olarak anlayamadıysanız Exxen üyelik iptali için bir yöntem daha mevcuttur. Sizlerle paylaştığımız Exxen abonelik iptal işlemlerini uygulamak yerine hesabınıza girip canlı desteğe yazarsak iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilir, aklınıza takılan tüm soruları da destek ekibine danışabilirsiniz. 

  Exxen Üyelik İptal Ücreti Var Mı?

  Aboneliğini iptal etmeyi düşünenen Exxen üyeleri, iptal sonucunda veya sırasında bir ücret talep edilip, edilmeyeceğini merak ediyorlar. Exxen üyelik iptalini nasıl yapacağınızı anlattığımız maddelerden anlaşılacağı gibi ortada bir ücret yok. Exxen üyeliğinizi sonlandırmanız durumunda sizden hiçbir ekstra ücret talep edilmez. Exxen'e üye olurken okumanız gereken şartlarda cayma bedeli gibi bir madde olmadığı için dilediğiniz zaman üyelik iptali başvurusunda bulunabilirsiniz. 

  Exxen Üyelik İptal Para İadesi Nasıl Alınır?

  Exxen üyeliğini iptal ettirirken daha öncesinde ödediğiniz ayın, içinde bulunduğunuz ayın para iadesi talebinde bulunmak isteyebilirsiniz. Para iadesi sorunuyla karşılaşanların çoğu, ücretsiz üyeliklerini unutup istemeyen abonelik devamı için ödeme yapanlar oluyor. Bildiğimiz kadarıyla Exxen de kullandığınız ayın para iadesi yapılamıyor. Konu hakkında detaylı bilgi için yine canlı desteği kullanabilirsiniz.

  Exxen Üyelik İptal Edilmiyor Hatası

  Exxen kullanıcıları ilk kez iptal başvurusunda bulunduklarında bazı hataları atlıyorlar ve sonuç olarak Exxen üyelik iptal edilmiyor diye düşünüp boş yere kendilerini üzülüyorlar. Eğer yukarıda sizlerle paylaştığımız adımları doğru ve sakin bir şekilde uygulayacak olursanız Exxen üyelik iptal edilmiyor diye düşünmekten kurtulup kolayca Exxen üyeliğinizi iptal edebileceksiniz. Biraz nefes alıp sakinleşmeniz etkili olacaktır.

  arrow_upward