Escape From Tarkov Ne Kadar? Kaç TL

Battle Royale oyunları arasından günümüze en yakın çıkan, oldukça beğenilen oyunlardan olan Escape From Tarkov ne kadar öğrenmek istiyor olabilirsiniz. İndirim süresi, indirim oranları ve çeşitli platformlardaki fiyatlarıyla Escape from Tarkov kaç tl sorusuna yanıt vermeye çalışacağız.

İçindekiler
[Gizle]

  Escape From Tarkov Ne Kadar?

  Escape From Tarkov Kaç TL

  Oyunların platformlar arasında kendilerine yer aramak yerine doğrudan kendi imkanlarıyla satışa çıkması şirketler için oldukça faydalıyken oyuncular için zorlayıcı bir süreç olabiliyor. Bildiğiniz gibi Escape From Tarkov kendi sitesi üzerinden hala erken erişim imkanı sunuyor.

  Kendi sitesi üzerinden Escape From Tarkov ne kadar diye bakacak olursanız oyunun yaklaşık 45 Dolar olduğunu görebilirsiniz. Ülkemiz para birimine çevirmek için günlük kurla çarpacak olursak ortalama 900 TL gibi bir fiyatla karşımızda olduğunu söyleyebiliriz. Bir oyun için çok uçuk görünse de artık her oyunun benzer fiyatlarda olduğunu unutmamak gerekir.

  Escape From Tarkov İndirimli Fiyatları

  İndirim kodları, siteler arasındaki indirim farkları ve daha önceden alınmış kodların siz değerli oyunculara satılması nedeniyle farklı sitelerde farklı Escape From Tarkov ne kadar cevaplarıyla karşılaşabiliyoruz. Aklınızda soru işareti kalmaması için birçok siteden fiyat paylaşmaya çalıştık.

  • Foxngame: 705 TL
  • Oyunfor: 800 TL
  • Durmaplay: 750 TL
  • Bynogame: 780 TL
  • Gamesatış: 900 TL

  Sizler için her siteden fiyat bilgisi toplamak yerine sadece gerçekten güvenebileceğiniz, en çok bilinen fiyat farkı olarak işinizi kolaylaştıracak bir liste oluşturmaya çalıştık. Yine de riske girmek yerine oyunu kendi sitesinden satın alarak Escape From Tarkov ne kadar sorusuna verdiğimiz ilk yanıtı ödeyebilirsiniz.

  Escape From Tarkov Ne Zaman İndirime Girecek?

  Daha önce sizlerle paylaştığımız Steam bahar indirimleri önerileri adlı içeriğimizde de kendisine yer bulan Battle Royale oyunlarından birisi Escape From Tarkov olmuştu. Genelde indirime girmemesinin nedeni kendi sitesi üzerinden satışa sunulması. Dilerseniz Escape From Tarkov ne zaman indirime girecek anlamaya çalışalım.

  Escape From Tarkov kendi üyelik sistemi ile satılan bir oyun olduğu için ne zaman indirime gireceği tamamen şirketin oyuncular için sergileyeceği süreç ile alakalıdır. Escape From Tarkov ne zaman indirime girecek tam olarak bilmek mümkün olmasa da oyunun yaz ayları içerisinde en azından %33 indirime gireceğini yani 700 TL civarına düşeceğini düşünüyoruz.

  arrow_upward
  Hesabım