DRX Maokai Kaç RP? Kaç TL

DRX Maokai kaç RP sorusunun sorulmasının nedeni oyundaki çeşitliliğin bir sonucudur. Kostümlerin oyuna görüntü harici en ufak katkısı olmamasına rağmen oyuncular League of Legends skinleri almayı çok istiyorlar ve araştırmaya devam ediyorlar.

İçindekiler
[Gizle]

  League of Legends, Riot Games tarafından 2009 yılında çıkış yaptığında ücretsiz oyunlar arasında inanılmaz bir yükseliş ile zirveye oturmuştu. Oyunun free to play (tamamen ücretsiz) olmasının yanında, oyunculara sunduğu kostüm ve içerikler oldukça çeşitliydi.

  DRX Maokai Kaç RP?

  DRX

  League of Legends'in her yamasıyla, her metasıyla oynanmaya devam edilen Maokai, oyunun en çok sevilen karakterleri arasındadır. Maokai ve DRX kostümü o kadar büyük bir hayran kitlesine sahiptir ki, League of Legends oyunundaki en eğlenceli ormancıların başında kesinlikle Maokai gelir. Maokai aynı zamanda en iyi sezon 13 OTP karakterleri arasındadır.

  Daha fazla uzatmadan DRX Maokai kaç RP sorusuna cevap verelim, DRX Maokai indirimsiz olarak 1350 RP'dir. Ucuz sayılamayacak fiyatına rağmen en çok fiyatı sorulan ve en çok tercih edilen Maokai kostümlerinin başında gelir.

  RP olarak düşünüldüğünde çok ucuz olmayan kostümün oyun içi görüntüsü ve seslendirmeleri düşünüldüğünde satın alınabilir olduğunu düşünüyoruz. Eğer yeterli imkanınız varsa ve Maokai oynamayı seviyorsanız DRX kostümü tam sizlik demektir.

  DRX Maokai Kaç TL?

  DRX

  DRX Maokai'un 1350 RP olduğunu yazımızda belirtmiştik. Peki, DRX Maokai almak için kaç TL harcamalısınız, Maokai severlerin merak ettiği konulardan birisi de kostümün TL cinsinden fiyatıdır. Güvenmediğiniz mağazalara bilgi vermenizi önermediğimiz için önceliği Riot clientindeki fiyatlara veriyoruz.

  Riot işlemcisi içerisinden 1350 RP'ye yakın alabileceğiniz en ucuz RP miktarı 1530 RP'dir. En sevdiğiniz Maokai kostümünü almak için 1530 RP'ye 130 TL ödeme yapmalısınız. Eğer Riot işlemcisi yerine RP satan online mağazalardan alışveriş yaparsanız 20-30 TL'lik bir fark ile 100 TL'ye DRX Maokai’a sahip olabilirsiniz. Gerektiğinden fazla para harcamanıza mani olmak için League of Legends kaç para yatırdım mekaniğini kullanabilirsiniz.

  Diğer Maokai Kostümleri Kaç RP?

  Kostüm almadan önce oyun içerisindeki görünümüne, skill ve yetenek kullanımlarına hatta konuşmalarına bakmanız sizin için çok daha iyi olacaktır. Daha sonra pişman olacağız kostümlere para vermek istemezsiniz. Diğer Maokai kostümlerini sizler için sıraladık.

  • DRX
  • Astronot
  • Dünyalar Yıkan
  • Miyavkai
  • Totem
  • Çıra

  Hangi Maokai skinini daha çok beğendiyseniz onu satın almalı ve mümkün olduğu kadar bütçenizi aşmamaya dikkat etmelisiniz. Eğer çok zorlanacağınızı düşünüyorsanız bir indirim veya sana özel mağaza beklemelisiniz. Yeteri kadar Maokai oynuyorsanız sana özel mağazanıza Maokai skinleri gelecektir. Sana özel mağaza ne zaman gelecek adlı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

  DRX Temalı Kostümler

  DRX

  DRX Maokai kostümünü aldıysanız, en azından sorularınız cevaplandıysa koleksiyondaki diğer Maokai temalı kostümlerin neler olduğuna bakmak isteyebilirsiniz. Sonuçta neden aynı seriden farklı farklı kostümleriniz olmasın ki? Karşınızda DRX temalı skinler;

  • Aatrox
  • Akali
  • Ashe
  • Caitlyn
  • Kindred
  • Maokai

  DRX Maokai kaç RP sorusunun yanıtını aldıktan sonra koleksiyonu tamamlamak isteyebilirsiniz diye diğer tema içeriklerini de inceledik. DRX Maokai kaç RP adlı yazımızın sonuna geldik, umarız dilediğiniz kostümü alıp, oynama şansına sahip olursunuz.

  arrow_upward