Disney Plus Toshiba TVye Nasıl Yüklenir?

Akıllı televizyon kullanıcılarının aklını kurcalayan Disney Plus Toshiba TVye nasıl yüklenir sorusunun yanıtını öğrenmek için makelemizi okuyabilirsiniz. Birçok platform desteğiyle yayın hayatına başlayan disney plus akıllı Toshiba televizyonlara da destek vermektedir.

İçindekiler
[Gizle]

  Toshiba TV Disney Plus Destekliyor Mu?

  Toshiba TV Disney Plus Destekliyor Mu?

  Ülkemizdeki akıllı televizyon üreticilerinin başında gelen Toshiba markasının akıllı televizyon modelleri çoğu diğer uygulamada olduğu gibi disney plus uygulamasını da desteklemektedir. Gelişen teknolojiyle birlikte televizyonlarımıza kadar ulaşan akıllı işletim sistemleri sayesinde izleyiciler en sevdiği içerikleri dev ekran televizyonlarından eğlenceli bir şekilde izleyebiliyor.

  Ancak belirtmemizde fayda var ki Disney henüz Linux işletim sistemi için destek vermemektedir. Bu durum da Linux işletim sistemine sahip televizyon kullanıcılarının canını bir hayli sıkmaktadır. Şirketin bu işletim sistemine destek vermeye sıcak bakmadığını açıklamasıyla birlikte kullanıcılar hayal kırıklığına uğramış bulunmaktadır. Destekleyen modellerde Disney Plus Toshiba TVye nasıl yüklenir bunu inceleyelim.

  Disney Plus Toshiba TVye Nasıl Yüklenir?

  Dünyanın en büyük dijital yayın platformlarından birisi olan disney plus’ın ülkemizde yayın hayatına başlamasıyla birlikte akıllı televizyon kullanıcıları Toshiba marka smart tvlerine platformun uygulamasını nasıl yükleyecekleri sorusunu sormaya başladılar. Yükleme işlemini gerçekleştirmek için takip etmeniz gereken adımların ne kadar basit olduğunu gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Haydi kumandanızı elinize alın ve alttaki adımları takip edin.

  • Televizyonunuzdan Google Play Store Uygulamasını açın.
  • Arama bölümüne girerek Disney+ uygulamasını aratın.
  • İndirme işleminin tamamlanmasını bekleyin.
  • İndirme işlemi tamamlandığında uygulama otomatik olarak kurulacaktır.
  • Kurulum işlemi bittikten sonra uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

  Yukarıda anlattığımız şekilde inanılmaz derecede kolay olan Disney Plus Toshiba TVye nasıl yüklenir işlemini gerçekleştirmek sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra platformun sizlere sunduğu birbirinden eşsiz orijinal içeriklere akıllı televizyonunuzdan hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Ayrıca yayıncı tarafından sunulan güncellemeleri de aynı adımları izleyerek tamamlayabilir ve Disney Plus Film Listesi’nden seçtiğiniz filmleri daha iyi bir şekilde deneyimlemeye devam edebilirsiniz.

  Disney Plus Destekleyen Toshiba Smart Tvler

  Android işletim sistemine sahip bütün akıllı televizyon sahipleri Toshiba tvye disney plus yükleme işlemini yapabilir. Fakat üretici firmanın bazı televizyon modellerinde Linux işletim sistemini kullanmasından dolayı bu  modellere sahip kullanıcıların disney plus uygulamasına erişemeyeceğini büyük bir üzüntüyle duyurmaktayız. Amerikalı video platformu tarafından yapılan açıklamaya göre şirket bahsi geçen işletim sistemine destek vermeye sıcak bakmadığı için kullanıcıların yapabilecekleri fazla bir şey bulunmamaktadır.

  arrow_upward