CS2 VAC Ban Kalkacak Mı?

CS:GO'nun yerini CS2'ye bırakmasıyla beraber oyuncular eski günahların affedilebileceğini düşünüyor ve CS2 VAC ban kalkacak mı diye soruyorlar. Siz de daha önceden yaptığınız bir hatanın sonunda affedilip, affedilmeyeceğini, yediğiniz banın kalkma ihtimalini öğrenmek istiyorsanız sizlere bu konuda net yanıtlar vereceğimizden emin olabilirsiniz.

İçindekiler
[Gizle]

  CS2 VAC Ban Kalkacak Mı?

  CS2 VAC Ban Kalkacak Mı

  Çoğu Counter Strike oyuncusunun bileceği gibi hile kullanımı gibi üçüncü parti yazılımlar nedeniyle alınan cezalar hem CS:GO hem Steam üzerinden VAC ban yemenize neden oluyordu. VAC ban yiyen oyuncular tüm Steam oyunlarında olmasa bile VAC hile engelleme programını kullanan her oyunda erişim engeli yiyordu. CS:GO oyunundan VAC ban yiyen oyuncular yeni oyun için soruyorlar, CS2 VAC ban kalkacak mı?

  Ne yazık ki bu konuda sizlere olumlu dönüş yapmamız mümkün değil. VAC ban yiyen oyuncuların banları CS 2 oyununda da aynen devam edecek. VAC ban yiyen oyuncuların neredeyse tamamı için ortada bir af olmayacağını size söylemek istiyoruz. Ancak hatalı ban yediğini iddia eden oyuncular için işler biraz daha farklı olacak gibi görünüyor. Valve destek ekibine yazarak banınızın açılıp açılmayacağını öğrenebilirsiniz.

  VAC Ban Yemiş Profiller CS2 Oynayabilecek Mi?

  Profilinde VAC ban yediği yazan bazı oyuncuların CS2 oynayabildiğini göreceksiniz ancak sizlere bir önceki başlığımızda CS2 VAC ban kalkacak mı sorusu için hayır yanıtını vermiştik. VAC banların tamamı benzer değildir ve bazılarının açılması sandığınızdan daha kısa sürebilir. En azından beta sürecinde oyuna dahil olan, başka oyunlarda VAC ban yiyen oyuncular olduğunun farkındayız.

  Şimdilik söyleyebiliriz ki Valve'nin açıklamalarına göre VAC ban yiyen oyuncular CS2 oynayamayacaklar. Yeni açıklamalar ve güncellemeler ile sizleri tekrardan buluşturacağımızdan emin olabilirsiniz. Yeni haberleri takip etmek için Tayming içerik üreticilerinin sizlerle paylaşacağı içerikleri inceleyebilir veya Valve'nin resmi Twitter adresini de takibe alarak işe başlayabilirsiniz.

  arrow_upward