Clash of Clans Başkent Altını Nedir? Nasıl Kasılır?

Clash of Clans oyuncuları karşılaştıkları bazı özelliklerin ne işe yaradığını hala bilemiyorlar. Clash of Clans başkent altını nedir diye düşünüyorsanız siz de hala birçok özelliği tam olarak keşfedememişsiniz demektir. Sizler çin içeriğimizi hazırlarken CoC başkent altını hakkında her türlü önemli konuya değinmeye çalıştık.

İçindekiler
[Gizle]

  Clash of Clans Başkent Altını Nedir?

  Clash of Clans Başkent Altını Nedir

  Strateji oyunlarının neredeyse tamamında birçok farklı amaçla farklı özellikler, eşyalar kullanılmaktadır. Bina yükseltmek, asker üretmek, köyünüzü genişletmek, daha büyük ordulara yer açmak gibi amaçlarla kullanılan eşyaların hepsini yakından tanımanız mümkün değildir. Clash of Clans oyuncuları da başkent altını nedir diye sorduğuna göre henüz bazı sorulara yanıt bulamamışlar demektir. Clash of Clans başkent altını;

  • Binaların seviyelerinin yükseltilmesi,
  • Yıkık haraberlerin binalara dönüştürülmesi,

  Gibi farklı amaçlarla kullanılmaktadır. Eğer Clash of Clans oynarken bir yandan da binalarınızın seviyesini yükseltmek, köyünüzde bulunan haraberleri yeni ve kullanışlı binalara dönüştürmek istiyorsanız başkent altınlarından birçok tanesine sahip olmalısınız. Altınlar hakkında daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız size yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

  Clash of Clans Başkent Altını Nasıl Kasılır?

  Artık Clash of Clans başkent altınları ne işe yarar çok iyi biliyorsunuz. Ne işe yaradığını öğrendiğiniz altınları kullanmak, binalarınızı güçlendirmek istiyorsanız bir başka soruya daha yanıt bulmalısınız. CoC başkent altını nasıl kasılır bilmiyorsanız ne işe yaradığını öğrendiğiniz altınlardan faydalanmanız mümkün olmayacaktır. Eğer başkent altını kazanmak istiyorsanız bölgeleri tamamlamalı, baskın yapmalı ve kaynaklarınızı kullanmalısınız.

  • İnşaat Üssü kaynaklarını ve Asıl Köy kaynaklarınızı başkent altınına dönüştürebilirsiniz,
  • Üç yıldız aldığınız bölgelerden hayatta kalan birliklerinize oranla başkent altını kazanabilirsiniz, Boyacı Şampiyon Mücadelesinden 3 yıldız alma taktiklerini sizlerle paylaşmıştık.
  • Gerçekleştirdğiniz baskınlarda yıktığınız binalara göre başkent altını kazanabilirsiniz. Ne kadar güçlü ve yüksek seviye bina yıkarsanız o kadar çok başken altını kazanırsınız.

  Clash of Clans Başkent Altını Deposu Nerede?

  Clash of Clans oyununda biriktirdiğiniz başkent altınlarını depolamanın pek fazla yolu yoktur. Eğer altınlarınızı bir arada görmek, altınlarınıza ulaşmak istiyorsanız Belediye Binanızı 6. seviyeye yükseltmelisiniz. 6. seviye Belediye Binası her 24 saatte bir yani her gün bir adet başkent altını üretir. Daha fazla depolama alanına sahip olmak istiyorsanız belediye seviyesi binalarını öğrenmelisiniz.

  • 6. Seviye Belediye Binası
  • 9. Seviye Belediye Binası
  • 11. Seviye Belediye Binası
  • 12. Seviye Belediye Binası
  • 14. Seviye Belediye Binası

  Mobil cihazınızdan, bilgisayarınızdan Clash of Clans oynarken başkent altınlarıyla neler yapabileceğiniz, nasıl altın kazanabileceğiniz ve kazandığınız altınları nerede depolayacağınızı sizlerle paylaşmaya çalıştık. Eğer Clash of Clans hakkında daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız Tayming'i ve Tayming içerik üreticilerini takip etmeyi sürdürmelisiniz. İçeriğimizin sonuna geldik.

  arrow_upward