Arçelik Smart Tv Disney Plus Yükleme 2022

Akıllı televizyon kullanıcılarının aklını kurcalayan Arçelik smart tv disney plus yükleme sorusunun yanıtını öğrenmek için makelemizi okuyabilirsiniz. Birçok platform desteğiyle yayın hayatına başlayan disney plus Arçelik akıllı televizyonlara da destek vermektedir.

İçindekiler
[Gizle]

  Arçelik Smart TV Disney Plus Destekliyor Mu?

  Ülkemizdeki lider ev eşyası üreticilerinin başında gelen Arçelik, akıllı televizyon modellerine çoğu diğer uygulamada olduğu gibi disney plus uygulamasında da destek veriyor. Sahip olduğu dev ekran ve yüksek çözünürlüklü televizyon modellerinin gelişen teknolojiden geri kalmayarak izleyiciler arasında tercih edilmesini isteyen firma, son çıkan popüler uygulamaları izleyicileriyle buluşturmaya çalışıyor.

  Fakat henüz Linux işletim sistemi için destek vermeyen Disney+’ın bu işletim sistemine sahip Arçelik smart tvlerde erişime kapalı olacağını belirtmekte fayda var. Bu durum da Linux işletim sistemine sahip televizyon kullanıcılarının canını bir hayli sıkmaktadır. Şirketin bu işletim sistemine destek vermeye sıcak bakmadığını açıklamasıyla birlikte kullanıcılar hayal kırıklığına uğramış bulunmaktadır. Destekleyen modellerde Arçelik smart tv disney plus yükleme nasıldır bunu inceleyelim.

  Arçelik Smart Tv Disney Plus Yükleme Nasıl Yapılır?

  Amacı dünyadaki en büyük dijital yayın platformlarından birisi olmak olan disney plus’ın ülkemizde yayın hayatına başlamasıyla birlikte akıllı televizyon kullanıcıları Arçelik marka smart tvlere uygulamanın nasıl yükleneceği sorusunu sormaya başladılar. Uygulamayı akıllı televizyonunuza nasıl yükleyeceğinize aşağıdaki adımlardan ulaşabilirsiniz.

  • Televizyonunuzdan Google Play Store Uygulamasını açın.
  • Arama bölümüne girerek Disney+ uygulamasını aratın.
  • İndirme işleminin tamamlanmasını bekleyin.
  • İndirme işlemi tamamlandığında uygulama otomatik olarak kurulacaktır.
  • Kurulum işlemi bittikten sonra uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

  Arçelik smart tv disney plus yükleme işlemini gerçekleştirmek sadece birkaç dakikanızı alacak. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra platformun sizlere sunduğu birbirinden eşsiz orijinal içeriklere akıllı televizyonunuzdan hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Ayrıca yayıncı tarafından sunulan güncellemeleri de aynı adımları izleyerek tamamlayabilir ve Disney Plus Film Listesi’nden seçtiğiniz filmleri daha iyi bir şekilde deneyimlemeye devam edebilirsiniz.

  Disney Plus Destekleyen Arçelik Smart Tvler

  Android işletim sistemine sahip bütün akıllı televizyon sahipleri Arçelik smart tv disney plus yükleme işlemini yapabilir. Ancak firmanın bazı televizyon modellerinde Linux işletim sistemini kullanmasından dolayı bu  modellere sahip kullanıcıların disney plus uygulamasına erişemeyeceğini büyük bir üzüntüyle duyurmaktayız. Amerikalı video platformu tarafından yapılan açıklamaya göre şirket bahsi geçen işletim sistemine destek vermeye sıcak bakmadığı için kullanıcıların yapabilecekleri fazla bir şey bulunmamaktadır.

  arrow_upward