Ankaragücü Galatasaray Maç Bileti Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Şampiyonluk yolunda takımına destek vermek isteyen taraftarlar Ankaragücü Galatasaray maç bileti ne zaman satışa çıkacak diye merakla soruyor. Araya seçim süreci girmesiyle ertelenen maç trafiği, ülkemizin yaşadığı felaketler sonrası değişen fikstür biletlerin satış zamanını ve satış aralıklarını değiştirdi. Bilet satışı zamanlarındaki değişilik ciddi kafa karışıklığına neden oluyor.

İçindekiler
[Gizle]

  Ankaragücü Galatasaray Maç Bileti Ne Zaman Satışa Çıkacak?

  Ankaragücü Galatasaray Maç Bileti Ne Zaman Satışa Çıkacak?

  20 Mayıs Tarihinde Sivasspor'u kendi evinde mağlup eden Galatasaray hemen sonrasında oynayacağı dış saha karşılaşmasında deplasman tribünlerinin tamamen dolu olmasını istiyor. Gerek şampiyonluk yolunda tribünlerden gelecek desteğe olan ihtiyaç, gerek doğru sonuçların bulunması halindeki şampiyonluk sevinci için bir çok sarı kırmızılı taraftar da Ankaragücü Galatasaray maç bileti ne zaman satışa çıkacak diye soruyor. 30 Mayıs tarihinde oynayacak Ankaragücü Galatasaray maçı biletleri;

  • Yüksek Divan Kurulu Üyeleri: 28 Mayıs
  • Taraftar Kart Sahipleri: 30 Mayıs
  • Genel Satış: 30 Mayıs tarihinde satılacaktır.

  Bir dış saha karşılaşması biletlerinin sorulması camiadaki şampiyonluğa inancın göstergesi olarak düşünülebilir. Galatasaray taraftarının bu yoğun ilgisini ve yıldızlarla dolu Galatasaray takımını düşünecek olursak maçın kapalı gişe olacağını hiç tereddüt etmeden söyleyebiliriz. Eğer karşılaşmaya bilet almak istiyorsanız kendinize uygun günde doğru saati kollamalısınız. Deplasman bileti satışladı her saniye tükenebilir.

  Ankaragücü Galatasaray Maç Bileti Saat Kaçta Satışa Çıkacak?

  Ankaragücü Galatasaray maç bileti ne zaman satışa çıkacak sorusuna yanıt bulduktan hemen sonra hangi gün olduğunu öğrenmenin bilet satın almak için yeterli olmadığını da fark edeceksiniz. Ligin belki de en net kırılma maçı olacak Ankaragücü karşılaşmasına bilet almak için satışa başlanan ilk saniyelerde alım için hazırlıklı olmalısınız. Ankaragücü Galatasaray maç bileti saat kaçta satışa sunuculacak diyorsanız yanıtımız çoğu karşılaşmada olduğu gibi 14:00 olacaktır. Bir değişiklik olması halinde sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

  Ankaragücü Galatasaray Maçı Ne Zaman?

  Galatasaray taraftarını şampiyonluğun önünde tek maç olmasına rağmen Ankaragücü Galatasaray maç bileti ne zaman satışa çıkacak diye soruyorsa bu durumun tek nedeni şampiyonluğa olan inanç olamaz tabi. Ligin sıkışık ve karışık bir fikstüre girmesi henüz oynanmayan maçlardan sonraki maçları bile düşünmemize neden oluyor. Parçalı formalılar İstanbulspor maçının sonrasında tam on gün sonra yani 30 Mayıs 2023 tarihinde Ankaragücü karşılaşmasına çıkacaklar. Bakalım Okan hocanın öğrencileri Tolunay Kafkas'ın ekibi karşısında neler yapacak.

  Ankaragücü Galatasaray Deplasman Tribünü

  Deplasman

  Maç biletlerinin, dolayısıyla deplasman biletlerinin nasıl satışa sunulacağı hakkında sizleri bilgilendirmiştik. Ev sahibi biletleri hakkında da MKE Ankaragücü yönetiminden gelen açıklamaya göre maçı takip etmek amacıyla stada girmeye çalışacak karşı takım, rakip takım taraftarları için bir yasaklama getirildi. Gerek Fenerbahçe taraftarlarının karşılaşmaya dahil olmaları, gerek Galatarasay taraftarlarının ev sahibi rolünde tribünde olmasını engellemek için mantıklı bir karar alınmış diye düşünüyoruz.

  Ankaragücü Galatasaray Maç Biletleri Kaç TL?

  Biletler hakkında uzun uzadıya konuştuktan sonra konunun bilet fiyatlarına geliyor olmasına şaşırmamak gerekir. Ekonomik olarak yaşanan buhran her konuda olduğu gibi bilet fiyatlarını da doğrudan etkiliyor ve insanlar eğlenmek için aradıkları biletlerin ilk olarak fiyatlarını öğrenmek istiyorlar. Siz de bu konuda bir merak içerisindeyseniz en az Ankaragücü Galatasaray maç bileti ne zaman satışa çıkacak sorusu kadar bilet fiyatlarını da merak ediyorsunuz demektir.

  Henüz bilet fiyatları hakkında net bir bilgi paylaşılmadığı için kesin konuşmamız mümkün değil. Ancak, sezonun ortalama fiyatlarına bakacak olursak genel satışa sunulan biletlerin ortalama 650 TL civarında alıcı bulabileceğine inanıyoruz, tabi genel satışa sunulan biletleri tükenmeden almayı başarabilirseniz. Ankaragücü yönetiminin deplasman tribünlerine ne kadar yer ayıracağı ve biletlerin ne kadar olacağı hala sıcaklığını koruyan konuların başında geliyor. Maç biletlerini Pasolig resmi sitesinden satın alabilirsiniz.

  Galatasaray Ankaragücü Maçında Şampiyon Olabilir Mi?

  Galatasaray taraftarının Ankaragücü Galatasaray maç bileti ne zaman satışa çıkacak konusunda meraklı olmasının temel nedeni olarak şampiyonluk beklentisini göstermiştik. Galatasaray'ın küme düşme hattından kurtulmaya çalışan Ankaragücü ile oynarken şampiyon yolundaki artık tek rakibi Fenerbahçe ise Antalyaspor ile karşılacak. Ancak Galatasaray'ın şampiyonluğunu garantilemesi için Fenerbahçe karşılaşmasından sonuç beklemesine gerek yok. Eğer Galatasaray Ankaragücü deplasmanından üç puan alırsa şampiyon Galatasaray olacak.

  Şimdilik Ankaragücü Galatasaray maç biletlerinin satışa çıkma tarihi hakkındaki içeriğimizin sonuna geldik. Sadece Galatasaray camiası için değil tüm futbol severler için harika bir şampiyonluk mücadelesi olmasını umuyoruz. Son maça kalmasını herkes istese de erken bir kutlamaya da hayır diyemeyiz diye düşünüyoruz. Sizler için hem Galatasaray hem Fenerbahçenin ilgilendiği Naby Keita haberi paylaşmıştık.

  arrow_upward